0216 606 41 57     0262 606 08 50
info@humelendustriyel.com     Talep Formu

Adalar Neosystem Teknik Servisi 0216 606 41 57

18 Eylül 2019     607 Görüntüleme

 HÜMEL Endüstriyel Teknik Mutfak Servisi ağırlıklı olarak hizmet verdiğimiz sektör ve kurumların içerisinde oteller, restoranlar, hastaneler, catering firmaları, askeri tesislere endüstriyel mutfak servisi hizmeti sağlayan HÜMEL Endüstriyel Teknik Servis, uzman personeli, tecrübeli servisi ve teknoloji avantajlarını en üst düzeyde kullanan organizasyon yapısıyla, sektör de müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Servis talepleriniz için  0216 606 41 57 - 0262 641 40 14 - 0539 480 08 50 numaralı servis merkezimizi arayarak bize ulaşabilir ya da servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize uygun fiyat güvencesiyle 1 yıl garantili malzeme ve işçilik veriyoruz.  HÜMEL Endüstriyel mutfak teknik servisi hizmetleri, tüm orijinal ve yedek parçalar, deterjan ve parlatıcı pompaları, üst kalite deterjan ve parlatıcı ürünlerini, ekonomik fiyatlar ile satışını yapmaktadır.

HÜMEL Endüstriyel Teknik Mutfak Servisi  en ünlü elektronik markalardan biri olmanın en önemli nedeni geniş servis ağı ve bayileridir. Endüstriyel Mutfak hizmetinin yanı sıra, bu markanın dayanıklı elektronik araçları da itibarının en önemli nedenleri arasındadır.

Endüstriyel Mutfak

Üretilen yiyeceklerden para kazanıyorsanız, işinize yardımcı olan endüstriyel bir mutfaktır. Endüstriyel mutfak gereçleri temiz ve sağlıklı olmalıdır. Hızlı ve kaliteli hizmet verirken, mutfak personeli yememelidir. Metalden yapıldıkları için kolayca kolaylıkla deforme olmazlar. Mutfak malzemeleri çok dayanıklıdır. Birden fazla türü olan bu aletler dikkatlice seçilmeli ve kullanım için en uygun olmalıdır. Düzinelerce insanın yediği yerlerdeki aletler çok fazla kullanılırken, evlerimizdeki aletler çok kısa bir sürede kullanılıyor. Bu nedenle, endüstriyel mutfaklarda bazı hatalar veya arızalar meydana gelebilir. Bu birden fazla nedenden dolayı olabilir. Bu durumu 3 farklı şekilde inceleyebiliriz.

1) Personel Menşei: Bazı mutfak personeli araçlarla nasıl çalışacağını bilmez, bu nedenle bazen bazı problemler ortaya çıkabilir. Böyle bir durumla yüzleşmek istemezsek, mutfak personeline gerekli eğitimi vermeliyiz.

2) Menşe Kökeni: Çin malları olarak adlandırılan düşük kaliteli parçaların kullanılmış olması mümkündür.

3) Montajdan kaynaklı: Ürünü takan ekip, yanlış bir şekilde veya bilerek kurmuş olabilir. Kasıtlı bir hata ile ikinci bir iş elde etme teşebbüsü vardır. Endüstriyel Mutfak Servisi Parayla ilgilenen hizmetlerin yerine hizmet odaklı servislerle çalışmak yararlı olmayabilir.

En iyi teknik servisi olan HÜMEL  Endüstriyel Mutfak Sistemleri güvenilirliğiyle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ilke edinerek HÜMEL Endüstriyel Teknik Mutfak Servisi profesyonel kadromuzu en üst kalite standartlarına göre seçip özel eğitimler vererek siz müşterilerimize hızlı, kaliteli ve profesyonel servis hizmeti veriyoruz.

HÜMEL Endüstriyel Mutfak Teknik Mutfak Servisi olarak arızalı cihazlarınızı gerek yerinde gerekse atölyemize alınan cihazlarınızı sizleri mağdur etmeden sağlam, hızlı ve güvenilir şekilde tamir etmekteyiz.

Sanayi tipi endüstriyel mutfak cihazlarınızın tamiratını alanında deneyimli ekip mesleğinde usta personelimizle garantili ve garanti kapsamı dışına çıkan ürünleriniz için de ekonomik fiyatlar ve parça garantisi vermektedir. Tecrübeli kadro, gelişen teknolojiye uyum sağlama ve en önemlisi müşteri memnuniyetini benimsemiş iyi bir servis hizmeti sunmaktayız.

Endüstriyel Bulaşık Makinesi, Endüstriyel Çamaşır Makinesi, Benmari, Buz Makinesi, Endüstriyel Ocak, Endüstriyel Fırın, Endüstriyel Soğutucu ile ilgili bakım, onarım, yedek parça hizmeti, montaj ve kart tamiri gibi tüm teknik desteği, tecrübeli teknik kadromuz ile hizmetinize sunmaktayız.

Endüstriyel mutfakların genel olarak yemek pişirme amaçlı satın aldıkları profesyonel ocak ve fırınları bulunmaktadır. Bunun yanında yemek sonrasında bulaşıkların temizlenmesi için endüstriyel bulaşık makineleri bulunmaktadır. Bunun yanında profesyonel mutfakların kullandıkları endüstriyel mutfak ürünleri arasında yiyeceklerin taze kalmasını sağlayan buzdolapları da yer almaktadır. Her mutfağın en temel işlevi yemek yapmaktır. Ancak bunun eksiksiz ve kaliteli şekilde yapılabilmesinin en önemli şartı kullanılan ürünlerin de kaliteli olmasıdır. Yemeklerin ve mutfakların kalitesini belirleyen bu ürünler, oldukça sağlam ürünlerdir. Uzun süre kullanılmaları ve işlerin aksamasına neden olmamaları için paslanmaz ve dayanıklı malzemelerden imal edilirler. Ancak zaman zaman arızalanabilirler ya da eski performanslarında çalışmayabilirler. Böyle durumlarda HÜMEL Endüstriyel Mutfak Servisi ile irtibata geçebilir, en uygu çözümler ile çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

Hızlı ve Kaliteli Teknik Servis

Endüstriyel mutfak ürünleri arasında yer alan bulaşık makineleri, gerek kullanıma bağlı olarak gerekse zaman içerisinde arıza çıkarabilirler. Bu arızaların en önemlileri arasında makinenin çalışmaması ve su almaması yer alır. Bunların nedeni ise; kapı kilidinin anahtara basmaması, kapının iyi kapanmaması, su seviye anahtarı arızası ve elektrikli musluk arızalarıdır. Aslına bakılırsa daha pek çok sebep sayılabilir.

Endüstriyel makineler ile ilgili bir arıza ile karşılaştığınızda yapmanız gereken, herhangi bir müdahalede bulunmadan endüstriyel makine servisi ile irtibata geçmektir. Ancak teknik hizmet alacağınız servisin güvenilir ve kaliteli hizmet verdiğinden emin olmanız gerekmektedir. Aksi durumda işinde tecrübesiz bir servis, makinenizde çok daha büyük arızalara neden olabilir. Bu da işletmeniz için hem zaman kaybı hem de maddi kayıp anlamına gelmektedir.

HÜMEL Endüstriyel, 2003 yılından bu yana sektörde edindiği tecrübeler ile müşterilerine en kaliteli ve güvenilir endüstriyel mutfak ürünleri teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Endüstriyel mutfaklar; profesyonel hizmet sunan, müşteri sirkülasyonunun fazla olduğu işletmelerdir. Bu nedenle pek çok işi kısa süre içerisinde gerçekleştirebilecekleri ekipmanlara ihtiyaç duyarlar. Bu ekipmanlar arasında endüstriyel buzdolaplarını da sayabiliriz. Ancak bu ürünler de kendi içerisinde çeşitlere ayrılmaktadır.

Endüstriyel ürünlerin kurulumu ve kuruluş sonrası bakım ve arıza işlerinin giderilmesi işlemini gerçekleştiren servisler endüstriyel teknik servislerdir. Bu hizmetlerimizde farklı tiplerde önleyici ve düzenleyici bakım ürünleri kullanarak kurulum ve montajdan klasik parçaların bakım hizmetlerine kadar, endüstriyel ürünlerde çözüm üretmekte olan bir firmayız. En verim getiren sonuçların, çabaların birleştirilmesi ile elde edileceğine inanan bir firmayız. En iyiyi yapmanın sorumluluğunu, ortak başarılarımızın sonucunu elde edebilmek amacı ile çalışıyoruz. Sürekli gelişim peşinde koşmakta olan, sınırları aşmak için çabalayan bir ekipten oluşmaktayız. Birbirine bağlı, yetenekli ve kendilerini daha ileriye gitme adına koşullandırmış olan ekibimiz, sizlere endüstriyel servis vermek amacı ile hazır beklemektedir. Endüstriyel alanda ilk yıl içerisinde meydana gelmekte olan arızalara bakıldığında %50 sinin kurulum ve montaj hatalarından ileri gelmekte olduğu görülmektedir. Bu sebep dolayısı ile endüstriyel teknik servis veren firmamız montaj işlemini son derece ciddiye almaktadır. Kurulumunu üstlendiğimiz tüm projeler için kurulum geliştirmesi yapıyor, sözleşmeye ve zaman limitine uyulmasından sorumlu olan, satış koordinatörü ataması yapıyoruz. Bu koordinatörler tüm kurulum ve bakısını takip etmekten sorumludurlar.

 

İSTANBUL 0216 606 41 57 

KOCAELİ    0262 641 40 14 

GSM         0539 480 08 50

 

 BİLGİLENDİRME
TANITIM VİDEOSU

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER